O nás

Budování růstového ekosystému

Jsme finančně technologická společnost s bankovní licencí EU, která propojuje obchodníky, spotřebitele a finanční instituce na své embedded finanční platformě nové generace.

ib.about.header.imageAlt

Kam dál?

ib.about.proof.imageAlt

896,000+

Aktivních smluv se spokojenými zákazníky

5,800+

Obchodníků s plně integrovaným pohodlným financováním

8

Trhů v Evropě a dále rostoucí

Náš příběh

V Inbank děláme vše pro nejlepší nákupní zážitek. Moc dobře rozumíme tomu, že při poskytování financování zákazníkům jsou dostupnost a flexibilita klíčem k úspěchu. Začali jsme tedy postupně přesouvat financování z bankovních míst na obchodní místa přesně tam, kde každodenní nákup probíhá.

Dnes poskytujeme finanční řešení, které dokážeme přímo přizpůsobit konkrétnímu prodejci a potřebám zákazníka. A to jak v malých kamenných prodejnách, tak ve špičkových firmách. Online i offline. Tímto způsobem probíhá financování přesně v ten správný čas a na správném místě. Díky integraci financování do samotného produktu nebo služby pomáháme více jak 5 800 našim obchodním partnerům prosperovat.

ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt
ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt

Milníky na naší cestě

Inbank založili bankovní manažeři Jan Andresoo a Priit Põldoja v roce 2010 v Estonském Talinu. Tím se začalo financování z běžných bank přesouvat na obchodní místa - přesně tam, kde každodenní nakupování probíhá.

Faktory našeho úspěchu

Pocházíme z Estonska, jedné z nejdigitálnějších ekonomik světa a rychle měníme finanční spotřebitelský trh v Evropě.

Soustředěná

Podpora širokého ekosystému obchodních partnerů. Od roku 2010 je naší sólovou misí pomáhat našim partnerům tvořit dokonalý maloobchodní zážitek.

Podnikavá

Stále otevřeni novým nápadům a výzvám. Držíme se naší úspěšné cesty a díváme se kolem na nové příležitosti k obsazení dalších trhů.

Řízená technologiemi

Plně integrovaná a flexibilní platforma postavená na základech technologií nové generace. Osvědčený recept na úspěch.

Živoucí

Bankovní licence od roku 2015 s přístupem na depozitní trh EU a dluhopisy obchodované na Baltské burze cenných papírů Nasdaq. S růstem zisku již 11 let.

ib.about.makeSmartMove.imageAlt

Kariéra v Inbank

Udělejte chytrý krok

Nepřestáváme hledat nové nadšené kolegy. Pokud děláte věci s nadšením a chcete posunout svoji kariéru na vyšší level, přijďte k nám zdolávat ty nejvyšší vrcholy.